Skip to content

Nieuwsbrief over het werk van Martijn van Driel, onderwijs op Papoea
Ieder mens leeft in zijn eigen tijd. Wereldwijd leven we in de tijd van magie, van religie, van wetenschap waarin ieder z’n eigen combinatie kiest. Vooral in de  ontmoeting met andere culturen word je je daarvan bewust. Steeds weer wil je als mens onbekende verschijnselen een duiding geven, zodat het een plaats krijgt in je wereld. De duiding kan dan verschillen, ook een verschil maken, maar de behoefte is van alle tijden. Een voorbeeld daarvan vindt u in de nieuwe rondzendbrief van de familie Van Driel. Deze is te vinden achter de inlogpagina bij de 'rapporten'.

We hopen dat deze brief weer wetenswaardig nieuws voor u bevat.

Bent u lid van onze gemeente en heeft u nog geen toegang tot het beschermde deel van de website, stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
 

Volgende diensten

Activiteiten

No current events.

Zoeken